czwartek, 30 maja 2013

Pada i pada.....

Cześć,

u Was też tak leje? Słyszałam, że ma być całe lato burzowe i deszczowe. Zastanawiam się co się stanie z naszymi planami wakacyjnymi. Chcieliśmy jechać pierwszy raz na wakacje z dzieciakami pod namioty na Mazury. Znacie fajne tam miejsca? Powiem szczerze, że osobiście nigdy  we północno - wschodniej części naszego kraju  nie byłam, a mąż bywał często, ale służbowo. Jak myślicie jechać pod namiot? Boję się, że mogę sobie zrobić spływ zamiast w kajaku to w namiocie :) Hhehe...

Co do spływu to płynęliśmy ostatnio kajakami :) W zeszłym roku zrobili Szlak Kajakowy Puszcza Zielonka :) Prawie 12 km przez jeziora:-) Cudowny spływ :) Ale ręce mi odpadały. Dziewczyny jeszcze trochę małe aby machać, więc z małżonem machaliśmy w osobnych kajakach :)
Tam w oddali w kajaku siedzi moja druga połówka z młodszą :) Chcieliśmy płynąć kolejny raz 15 czerwca, ale niestety Majeczka ma imprezkę w szkole i wybrała bycie kiwi zamiast kajaka. Ale z siostrą już uzgodniłyśmy, że popłyniemy rodzinnie :D.

Pisałam Wam, że Blanusia poszła do przedszkola? Chodzi od lutego i zaaklimatyzowała się fantastycznie w grupie. Pokazuje swoje rogi - jak jest coś nie po jej myśli to wybucha ostentacyjnym bekiem, ale w domu też z tym walczymy :P Wczoraj z okazji dla mamy i taty miała pierwszy występ.


Prawda, że słodka ta moja pszczółeczka? :)

Majeczka w dalszym ciągu Koniki kocha miłością wielką :) Latem miesiąc spędzi na półkoloniach na stadninie :) Skakała także przez pierwsze przeszkody i sama nie wiem czy się cieszyć czy płakać.
(Majeczka w środku)

(Majeczka na końcu)

W przyszłym tygodniu będą lepsze zdjęcia (mam taką nadzieję)  - czekam na aparat :) Trochę lepszy od tego co mam :-)


Życzę Wam pogody:)  Ja niestety jutro do pracy idę :/ 

niedziela, 26 maja 2013

Wiosna :)

Cześć :)

Przepraszam Was wszystkich za moją przerwę, ale była mi potrzebna. Czas tak szybko ucieka, że nawet nie zauważyłam, że to już koniec maja. Szykuje się u mnie trochę zmian, mam nadzieję, że podołam... podjęłam kilka ważnych decyzji i mam nadzieję, że w nich wytrwam. I do tego te moje wyniki, nie mogę podbić cały czas żelaza - więc cały czas jestem senne i zmęczona...

Mało szyję ostatnio - a jak już to podszywam firanki, naprawiam rzeczy, szyję obrusy itp. Takie przydatne rzeczy w domu. Ale na to też trzeba czas znaleźć :)

Muszę teraz codziennie wygospodarować chociaż pół godzinki, bo wstyd się przyznać, ale dawno do was nie zaglądałam :/

Dzisiaj króciutko - ale będę częściej bo wracam na dobre!

Moje ostatnie trzy anioły:PS. Wszystkiego dobrego dla Wszystkich MAM :)