sobota, 24 sierpnia 2013

Jutro Dożynki :-)

Witacie,

jutro u nas w Gminie Dożynki:) W świetnym miejcu, bo na terenie pałacu w Krześlicach. O tu:

Prawda, że pięknie?? Dzisiejszy dzień mam ogórkowo -szyciowy. Na zmianę - szyję i zaprawiam :)

W zeszłym tygodniu weekend upłynął nam na imprezkach :) Zwłaszcza sobota, ha!
Pisałam Wam wcześniej, że pędzię szyć z dzieciaczkami. Majeczka brała udział w półkoloniach organizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Od soboty do soboty cały dzień spędzała w stanicy harcerskiej w Imiołkach. Organizowane były różne warsztaty, była wycieczka do Kórnika i jazda konna w Fundacji Patria. Cudowni ludzie i cudowna atmosfera. Z dzieciakami szyłam koty naklamkowce i była z tym taka wariacja, że po prostu nie miałam czasu zrobić zdjęć:)  Ale to jest coś co lubię :) Szycie i dzieciaki = dobra zabawa!  O tak tam było:

W piątek natomiast odbył się koncert W ramach Światowego Festiwalu Folkloru "Integracje". Świetne występy zespołów z Włoch, Brazylii, Słowacji, Polski i Rosji. Oby więcej takich imprez :)
W sobotę byliśmy na dwóch imprezach. Zakończeniu półkolonii w Imiołkach. Z tej okazji dla wolontariuszy, na prośbę Pani Małgosi, uszyłam serca :)


Nie obyło się bez malowania twarzy.A potem pędem na pierwsze towarzyskie zawody skoków przez przeszkody na naszej ulubionej stadninie ABAKUS na Kaczynie! Dziewczyny była wniebowzięte :) Zwłaszcza Majka :)


W czwartek porządnie się rozłożyłam. Miałam bardzo niemiłe doznania żołądkowo - jelitowe:/ Trzyma do dzisiaj, ale w  o wiele mniejszym zakresie. Coś okropnego.

A co uszyłam jeszcze?Zapraszam na Dożynki :)

Pozdrawiam


7 komentarzy:

 1. proszę o kontakt na meila

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale się napracowałaś. te serduszka w czerwieni urocze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale dziewczynki są pięknie wymalowane! Widać, że świetnie się bawiły!
  Twoje szyte zabawki i serduszka są śliczne! Króliczki mają cudne sukienki :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu, jak Ty to robisz, że masz na wszystko czas i głowę zawsze pełną pomysłów? wszystko jak zwykle cudne.Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też się zastanawiam jak Ty to robisz, że na wszystko znajdujesz czas...
  a wszystko jak zwykle cudne i piękne, ale Ty to wiesz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ile cudowności :) Serduszka i królisie piękne!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. witaj
  prosiłam Cię o kontakt jednak się nie skontaktowałaś jeśli tego nie zrobisz do jutra to po prostu ogłoszę raz jeszcze u siebie "podaj dalej" ... i Twoje miejsce przepadnie

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)